Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
50 postów 202 komentarze

Pomóż chodzić

prazynka - Szukam skrzydeł...

Jeśli nie Owsiak to może ja?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Samotny żeglarz

Pojawiło się wiele artykułów opisujących niedoskonałość akcji WOŚP. Mam propozycję. Pomóżcie Państwo mojej osobie. Nie zarabia na mnie Fundacja, nie zarabiają na mnie artyści. Jestem kapitanem własnego statku na wzburzonym morzu niemożliwości polskiego systemu ochrony zdrowia. Potrzebuję uzbierać jeszcze 60 tys. zł na operację w Szwajcarii. Na skutek błędów i zaniedbań lekarskich oraz niewystarczających kwalifikacji polskiej służby zdrowia mam za sobą 7 operacji, które nie przywróciły mnie do zdrowia. Moja znajoma, dzięki której trafiłam na konsultację do prof. Hintermanna, miała jeździć na wózku inwalidzkim. Nikt w Polsce nie dawał jej szans, przeprowadzona operacja tylko jej zaszkodziła, gdyż usunięte fragmenty kości mogli w Szwajcarii wykorzystać na przeszczep. Ale jej się udało uzbierać kwotę potrzebną. Dziś dziewczyna już jeździ na nartach! Tu można poczytać: //www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=268132059915852&id=100000606242686&notif_t=share_reply

 
Chciałabym mieć taką szansę. Z każdym dniem jednak ona maleje. Jeśli więc chcielibyście pomóc, to wybierzcie mnie. Bardzo Was potrzebuję.
 
Mój apel na stronei Fundacji "Słoneczko": //www.fundacja-sloneczko.pl/page.php?idd=op&ida=274/S
Moja strona: //pomozchodzic.pl/

 

 

Dane tytułu przelewu:

Fundacja Osobom Niepełnosprawnym "SŁONECZKO"
z dopiskiem: 
Na leczenie Renaty Szot symbol 274/S

Numer konta dla wpłat krajowych w złotych:

89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

Numer konta dla wpłat zagranicznych w euro:

Kod SWIFT (BIC): GBW CPL PP - 76 8944 0003 0000 2088 2000 0050

Numer konta dla wpłat zagranicznych w dolarach USD:

Kod SWIFT (BIC) GBW CPL PP - 97 8944 0003 0000 2088 2000 0060

Nazwa i adres banku:

Spółdzielczy Bank Ludowy
Zakrzewo / Oddział Złotów

KOMENTARZE

 • @Prazynka
  No właśnie, dlaczego nie Ty? Teraz pole do popisu i wsparcia mają Ci którzy najwięcej krzyczą że Jurek Owsiak czy WOŚP są źli...
 • @Pluszak
  Bo to są źli ludzie, kiedyś to zrozumiesz może, a może nie. Sprawę dziewczyny należy lepiej zaprezentować na NE na stronie głównej dłuższy czas plus zachęty przez ŁŁ itd redaktorów. Ludzie chętniej posłaliby sms za 5-10zł, czy ich kilka. Może więc NE zorganizuje dla Niej akcję z sms charytatywnymi?
 • obawiam się, że piarowcy Owsiaka
  zbocznikowaliby ten temat, jako mało-nośny ;)))

  pozdrawiam i powodzenia!
 • zrobione
  Poszło. Życzę powodzenia. A może byś Renatko podsumowała później czy ten NowoEkranowy apel miał wymierny skutek?
 • @Pluszak
  A ja mam odwrotne pytanie Pluszaku.
  A wy - jednodniowi filantropi, fani Owsiaka dacie coś Prażynce, czy niedzielna zabawa w dobroczynność to wszystko na co was stać?
 • @wlowoj
  Rozwiń proszę swoje pytanie
 • @wlowoj & @All
  Nie jestem jednodniowym filantropem :P, coś tam dobrego robię dla ludzi (zasłużony honorowy dawca krwi). Jeśli będę miał możliwości finansowe to kogoś wesprę, a póki co działam na różne inne sposoby, co już zdążyło się przełożyć na wymierne cele (oraz podziękowania) :)
 • @wlowoj
  @Pluszak
  A ja mam odwrotne pytanie Pluszaku.

  Pluszak mi najbardziej pomaga ze wszystkich blogerów NE
 • @Marek Kajdas
  "Bo to są źli ludzie" - źli? Z jakiego powodu źli? Uzasadnij dlaczego Owsiak wraz z WOŚP jest zły wg ciebie.
 • @All
  Dziś wraz z Cubee mieliśmy okazje osobiście poznać Prażynkę, szczegóły wkrótce (czekać cierpliwie :) ).
 • @Pluszak
  Brawo!
  (w sprawie prażynki, oczywiście)...
 • wspieram...
  Zamiast tu mędrkować i licytować się kto jest bardziej szlachetny, moglibyście po prostu wesprzeć dziewczynę, jak już tu jesteście... Ja przed chwilą to zrobiłem... Co prawda sumka jest symboliczna, bo porównywalna z ceną paczki szlugów (z polską akcyzą, a jakże; ), ale mam nadzieję że się przyda. A to ze względu na to że z nowym rokiem postanowiłem nie palić i doszedłem do wniosku że przynajmniej część środków które do tej pory przeznaczałem na własną przyjemność i jednocześnie pogorszenie swojego zdrowia, teraz przeznaczę żeby zrobić coś dobrego...

  Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia!
 • @Marek Kajdas
  Moim zdaniem sms to słaby pomysł, bo 23% trafia do złodziei... Wsparcie poprzez wpłatę na konto jest znacznie lepszym, bardziej efektywnym rozwiązaniem. Ludzie po prostu muszą wyzbyć się odrobiny lenistwa i ruszyć głową, komu tak naprawdę chcą pomóc; )
 • @gajczy
  Prażynka musi mieć więcej opcji na wpłaty, w tym PDF do druku obrazu wypełnionego blankietu bankowego przekazu bez kwoty tylko, danych własnych. Ludzie są leniwi i nic na nie poradzisz. Cóż z tego że z sms-u mało trafia do obdarowanego, jednak coś trafia, lepszy rydz niż NIC. Ludzie lubią posyłać sms i tak można sporo kasy uzbierać.

  @Pluszak
  Lubię Cię i szanuję, więc nie będę ci truł o Owsiaku, WOŚP. Podzielam zdanie jego najbardziej zajadłych krytyków i tyle, ale pomnóż to razy milion. Tak sobie wyobrażam antychrysta, zaklinacza milionowych tłumów, całej struktury państwa, budżetówki, mediów publicznych, "autorytetów". Tfu! Demon jakiś w skórze dobrodzieja.

  Na mnie Owsiak nie działa. Mam wręcz alergię na niego i WOŚP. Spójrz na budżet choćby MON. Tam jest kasa, 27 mld zł, na sama żandarmerię idzie ponad 200 mln zł. Dałbym z MON miliard zł na ratowaniem różnych Prażynek i mimo to zwiększyłbym obronność Polski radykalnie.
 • @Marek Kajdas
  Darowizny na konto z ostatnich dni poza znanymi mi źródłami obejmują kwotę między 600 a 800 zł. Warto porównać to ze skutecznością akcji Owsiaka... Co do smsów charytatywnych- one podchodzą pod zbiórki publiczne. Pieniędzy ze zbiórek publicznych nie można wydatkować poza krajem. Takie nasze kochane Państwo i jego prawo. Tylko darowizny mnie ratują. Chore.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY