Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
50 postów 202 komentarze

Pomóż chodzić

prazynka - Szukam skrzydeł...

Tym, co za mną...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

z całego serca dziękuję...

 Serce z dłoni

"Świat bez miłości jest martwym światem i zawsze przychodzi godzina, kiedy człowiek zmęczony błaga o twarz jakiejś istoty i serce olśnione czułością..." Po wielu miesiącach pukania do zamkniętych drzwi wielu instytucji zapukałam tutaj... co mogłam, to zobiłam by uratować siebie dla mojego syna... Wszystkim Tym, którzy  mnie tu wspierali, dzięki którym czułam się mniej samotna i mniej wyalienowana - na koniec chciałam powiedzieć...

Dziękuję

 

//www.youtube.com/watch?v=lzAhubIwQDY

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Autorka
  Z Bogiem i rychłego powrotu do zdrowia życzę!
 • Prosze się trzymać ciepło i nie tracić nadziei.
  Wierzę, że się Pani uda. Znajdą się hojni ludzie i operacja dojdzie do skutku . A potem......miejmy nadzieję i ufność w bożą opatrzność!
 • @Prazynka
  Sądzę że więcej osób jest z Tobą, niż przeciwko Tobie. Część dokumentów które masz zostało opublikowane, choć w przypadku innych apeli nikt nie wymaga aby takie dokumenty publikować.

  Do Nowego Ekranu trafiłaś na moje zaproszenie, zatrzymywać Cię tu nie mogę, a co najwyżej mogę zasugerować Ci abyś przemyślała ponownie swoją decyzję.
 • Mam nadzieję,
  1. Że do operacji dojdzie
  2.Że się wszystko uda, odzyskasz sprawność i w 10-centymetrowych szpilach będziesz mogła tańczyć (na wędrówki w góry polecam jednak trapery)
  3.Że się odezwiesz tutaj i opowiesz, jak było w tej szwajcarskiej klinice

  Trzymam kciuki.
 • Nie poddawaj się
  jesteś nam potrzebna.

  Jakkolwiek zdecydujesz o swojej obecności na NE, życzę powrotu do zdrowia.

  Szczęść Boże.
 • Zostań, proszę, i pisz
  Może dzięki NE uda się wszystko, jak trzeba? Nie możesz tego wykluczyć, więc warto, żebyś została i "odwdzięczyła się", pisząc o Polsce i o tym, co Ci leży na sercu :)

  Jesteś "naszą" Prażynką z NE! Jak odejdziesz, to będzie mi smutno... :( (szantaż emocjonalny)
 • Nie przejmuj się mendami i polskimi kundlami,
  jak nazywał Wańkowicz wszystkich ujadających i kąsających dla żadnej korzyści, poza zaspokojeniem narkotycznych, chorych potrzeb własnego ego. Kundel to tutaj symbol: ugryźć dla samego kąsania, obszczekać, powarczeć i udawać, że nic się nie stało...
  Kraj stoi kundlami i choć ich mniejszość, to udało się go im zawłaszczyć. To dlatego zdrowie stało się dobrym interesem, a umieranie doskonałym. To dlatego w imię wiary dla cudu uprawiają eugenikę (oczywiście twierdzą odwrotnie) - ty nie masz prawa żyć w dobrym zdrowiu, oni tak bo wybrani do misji.
  Przypomina mi się taki wierszyk:
  "Niedaleko Damaszku siedział diabeł na daszku
  W kapeluszu czerwonym…"
  Taką wartość, jak ten wierszyk, mają podpowiedzi kundli zakłamujących chrześcijaństwo, udający urzędowych dobroczyńców. Obłudni kłamcy...
  Nie przejmuj się nimi. Życzę dobrego zdrowia i spełnienia marzeń!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY